Srí Lanka – 17 dní putování napříč ostrovem (letní termíny)
21 října, 2023

Cesty na míru


Máš vysněnou zemi, kam se chceš podívat? Chceš mít cestu bez starostí, vše vymyšlené a zařízené? Napiš nám.Jsme parta cestovatelů, kteří se poznáváním cizích kultur a dalekých míst baví pěknou řádku let. Navštívená místa známe jako své trekové boty. Mezi místními obyvateli máme přátele, kamarády. Známe skryté perly a víme, kam je lepší nejezdit. Zážitky, příroda, památky, lidé. Na vhodné kombinaci se spolu domluvíme a vymyslíme cestu na míru.

Specializujeme se na Nepál, Srí Lanku, Indonésii (včetně Bali), Indii, Nový Zéland a Kanadu.

Jsme TravelNative, proto nabízíme možnost začlenit do Tvé cesty na míru pobyt s místními obyvateli přímo u nich doma. Zažiješ mnohem více než jen „dovolenou u moře, či v horách“. Bát se nemusíš. Strádat rozhodně nebudeš. Na zážitky z cest s námi budeš vzpomínat dlouhá léta po návratu.

Nabízíme následující možnosti individuálních cest:

1
Cesta na míru kamkoliv po světě
Na základě požadavků vytvoříme kompletní cestu na míru. Společně vybereme vhodnou destinaci, domluvíme se na míře komfortu během cesty, vytvoříme itinerář z těch nejzajímavějších míst. Zarezervujeme letenku, ubytování, dopravu, vstupy na památky a atrakce. Na požádání můžeme zajistit služby českého, či místního průvodce.
Cena se bude pohybovat od 15 000 CZK, dle komplexnosti dovolené.

Příhlásit se
2
Naše cesty jinak (s/bez průvodce)
Líbí se ti nějaký z programů, které jsme vytvořili, ale chceš jet na vlastní pěst bez průvodce, či jenom s místním průvodcem?

Vyplň nám přihlášku níže a my Ti pomůžeme s přípravou cesty. Zahrneme Tvé požadavky do našeho programu. Propojíme Tě s našimi přáteli v místě a domluvíme Ti ubytování. Řekneme Ti, jaká je cenová hladina, kultura, zvyky a národní specifika. Víme, kam se podívat, co naopak vynechat. Čeho se určitě vyvarovat a na co se připravit. Pokud budeš chtít, poradíme jak na letenky a víza.

Cena 8 000 - 15 000 CZK, dle požadavků a stráveného času na přípravě cesty.

Příhlásit se
3
Know-how + kontakty na místě
Jedeš na vlastní pěst a nemáš čas si zjišťovat informace? No problém. My už většinu víme. Bude Tě to něco stát, ale to bys stejně utratil díky neznalosti místa a cen (jinak řečeno místní „podnikatelé“ často využívají neznalosti turistů a berou si více, něž je běžné).

Během videohovoru si řekneme základní informace k danému místu. Poradíme jak na letenky a víza. Řekneme Ti, jaká je cenová hladina, kultura, zvyky a národní specifika. Víme, kam se podívat, co naopak vynechat. Čeho se určitě vyvarovat a na co se připravit. Dostaneš od nás doporučení na místní, námi prověřené obyvatele, naše přátele a kamarády. Podělíme se s tipy a triky.

Díky naší spolupráci budeš na Tvou vysněnou dovolenou odlétat v klidu. S vědomím, že i když se něco pokazí, víš co dělat a nejsi v tom sám. V případě nutnosti nás můžeš kontaktovat během cesty.

Cena 5 000-8 000 CZK, dle požadavků. Platba je jednorázová před cestou. V případě pomoci/záchrany v místě individuální navýšení, dle rozsahu pomoci.

Příhlásit se

Máš vysněnou zemi, kam se chceš podívat? Chceš mít cestu bez starostí, vše vymyšlené a zařízené? Napiš nám.